Вакцина Ваксігрипп Тетра



Ціни

Ваксігрипп Тетра

850,00

з консультацією

Показання до застосування:

Активна імунізація дорослих і дітей від 6 місяців для профілактики грипу, викликаного двома підтипами вірусу грипу А і двома типами вірусу грипу В, які містяться в цій вакцині.

При проведенні імунізації на території України здійснюється згідно, протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими препаратами слід керуватися чинними наказами МОЗ України.


Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого діючої речовини та допоміжної речовини або до будь-якого компонента вакцини, який може бути присутнім в невеликій кількості, таких як компоненти курячих яєць (овальбумин, курячий білок), неоміцин, формальдегід і октоксинол-9.

Вакцинацію слід відкласти в разі захворювання, яке супроводжується помірним або значним підвищенням температури, або гострого захворювання.


Застосування при вагітності і в період грудного вигодовування

Вагітність

Інактивованих вакцин для профілактики грипу можна застосовувати протягом усього періоду вагітності. Найбільше доступних даних з безпеки – для другого і третього триместрів вагітності в порівнянні з першим. Однак отримані в різних країнах світу дані щодо застосування інактивованих вакцин для профілактики грипу в період вагітності не свідчать про наявність будь-якого шкідливого впливу, пов’язаного із застосуванням вакцини на плід і жінку.

Даних щодо застосування вакцини Ваксигрип Тетра у вагітних жінок немає.

Результати одного дослідження на тваринах із застосуванням вакцини Ваксигрип Тетра не свідчать про пряму або опосередковану шкідливий вплив вакцини на перебіг вагітності, розвиток ембріона / плода або раннє постнатальний розвиток.

Годування груддю

Ваксигрип Тетра можна застосовувати в період годування груддю.


Схеми вакцинації

На підставі клінічного досвіду застосування трехвалентной вакцини рекомендується здійснювати щорічну ревакцинацію вакциною для профілактики грипу, враховуючи тривалість імунітету, що забезпечується вакциною, і циркулюючі штами вірусу грипу, які можуть змінюватися з року в рік.

Дорослі: одна доза 0,5 мл.

Популяція педіатричних пацієнтів

Діти у віці від 6 місяців до 17 років: одна доза 0,5 мл.
Дітям до 9 років, які раніше не вакциновані, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом не менше 4 тижні.

Діти до 6 місяців: безпека і ефективність застосування вакцини Ваксигрип Тетра не встановлені. Немає наявних даних.
Щеплення проти грипу проводять відповідно до чинного календарем профілактичних щеплень в Україні та відповідно до інструкції по застосуванню вакцини.


Побічна дія

Безпека застосування вакцини Ваксигрип Тетра була оцінена в 6 клінічних випробуваннях, в яких взяли участь 3040 дорослих людей у ​​віці від 18 до 60 років, тисяча триста дев’яносто два особи похилого віку (старше 60 років) і 429 дітей у віці від 9 до 17 років, яким була введена одна доза вакцини Ваксигрип Тетра, 884 дитини у віці від 3 до 8 років, яким була введена одна або дві дози вакцини Ваксигрип Тетра в залежності від їх анамнезу по вакцинації проти грипу, і 1614 дітей у віці від 6 до 35 місяців, яким були введені дві дози (0, 5 мл) вакцини Ваксигрип Тетра.

Більшість побічних реакцій, як правило, виникали протягом перших 3 днів після вакцинації і проходили спонтанно протягом 1-3 днів після виникнення. Інтенсивність цих реакцій була легкою.

Найчастішою побічною реакцією після вакцинації, про яку повідомлялося в усіх популяціях, включаючи групу дітей від 6 до 35 місяців, була біль в місці ін’єкції (від 52,8% до 56,5% у дітей у віці від 3 до 17 років і дорослих , 26,8% у дітей у віці від 6 до 35 місяців і 25,8% у осіб похилого віку).

У субпопуляції дітей до 24 місяців частою побічною реакцією була дратівливість (32,3%).

У субпопуляції дітей від 24 до 35 місяців найчастіше повідомлялося про нездужанні (26,8%).

Іншими найбільш частими побічними реакціями, про які повідомлялося після вакцинації, були:

  • у дорослих: головний біль (27,8%), біль у м’язах (23%) і нездужання (19,2%);
  • у осіб похилого віку: головний біль (15,6%) і біль у м’язах (13,9%);
  • у віці від 9 до 17 років: міалгія (29,1%), головний біль (24,7%), нездужання (20,3%) і припухлість в місці ін’єкції (10,7%);
  • у віці від 3 до 8 років: нездужання (30,7%), біль у м’язах (28,5%), головний біль (25,7%), припухлість у місці ін’єкції (20,5%), еритема в місці ін’єкції (20 , 4%), ущільнення в місці ін’єкції (16,4%), озноб (11,2%).
  • у віці від 6 до 35 місяців: лихоманка (20,4%) і еритема в місці ін’єкції (17,2%),
  • у віці до 24 місяців: втрата апетиту (28,9%), ненормальний плач (27,1%), блювота (16,1%) і сонливість (13,9%);
  • у віці від 24 до 35 місяців: головний біль (11,9%) і біль у м’язах (11,6%).

Побічні реакції, як правило, спостерігалися менш часто у осіб похилого віку в порівнянні з дорослими і дітьми.

У віці від 6 місяців до 8 років профіль безпеки вакцини Ваксигрип Тетра був подібним після першої і другої ін’єкцій з тенденцією до зменшення частоти побічних реакцій після другої ін’єкції в порівнянні з першою у віці від 6 до 35 місяців.

Потенційні побічні реакції

Даних про безпеку післяреєстраційного застосування вакцини Ваксигрип Тетра немає.

Однак при застосуванні вакцини Ваксигрип в рамках клінічних випробувань або при її післяреєстраційний застосуванні було повідомлено про нижчевикладених побічні реакції, які можуть виникати і у осіб, яким вводять вакцину Ваксигрип Тетра.

  • Розлади з боку імунної системи
  • Важкі алергічні реакції: шок.
  • Алергічні реакції: висип, генералізована еритема.
  • Розлади з боку нервової системи
  • Синдром Гієна-Барре (GBS), неврит, невралгія, судоми, енцефаломієліт.
  • Розлади з боку судин
  • Васкуліт, зокрема пурпура Шенлейна-Геноха, з транзиторним ураженням нирок в деяких випадках.

Інші особливі популяції пацієнтів

Профіль безпеки вакцини Ваксигрип Тетра у обмеженої кількості осіб з супутніми захворюваннями, які були включені в клінічні дослідження, не відрізняється від профілю безпеки в загальній популяції. Крім того, результати досліджень вакцини Ваксигрип за участю пацієнтів, яким було здійснено трансплантацію нирки, і серед пацієнтів з бронхіальною астмою, які не свідчать про значне розходження профілю безпеки вакцини Ваксигрип в даних популяціях.

Звітність про побічні реакції

Повідомлення про побічні реакції в період після реєстрації лікарського засобу є важливим заходом. Це дозволяє здійснювати безперервний моніторинг співвідношення «користь / ризик» при застосуванні даного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які побічні реакції за допомогою системи повідомлень про побічні реакції в Україні.


Записатися на вакцинацію Ваксігрип Тетра

    Ваше ім’я (обов’язково)

    Ваш телефон (обов’язково)

    Виберіть вашого доктора

    Виберіть дату прийому

    Додаткові замітки

     


    logowhite

    Медичний центр «ДОБРОДІЙ» пропонує дітям та дорослим вакцинацію за європейськими стандартами

    Наша адреса:

    Україна, м.Київ, Єлизавети Чавдар, 8
    +38 (044) 337-25-77
    +38 (067) 353-86-96
    +38 (099) 337-25-77

    Графік роботи:

    пн-пт: 09:00 - 18:00
    сб: 09:00 - 18:00
    нд: 09.00 — 16.00


    Ми в інтернеті:

    ЗАПИСАТИСЬ