Що кажуть про нас клієнти

ВІДГУКИ

З ПЕРШИХ ВУСТ

Дуже задоволена клінікою в цілому, дуже уважний сімейний лікар Мітюшова І.О. Завжди при зверненні допомагають потрапити до педіатра швидше. Тому раді, що саме тут є можливість обслуговування по декларації. Уклали декларацію на себе і на малюка. Ще раз спасибі і залишайтеся завжди такими комфортними в усіх відношеннях!


Ірина


Записалися на консультацію до педіатра Черниш Наталії Миколаївні. Дуже хороший, уважний лікар. Дитину до себе розташувала, оглянула, призначила лікування і дала хороші поради. Прийомом дуже задоволені.


Ірина


Пройшли профогляд з донькою, отримали довідку (перехідний клас). Висловлюю подяку нашому лікарю Аллі Мар’янівні. Видно, що доктор з великим досвідом роботи. Уважна і компетентна. Завжди пропонує ефективний і щадний маршрут лікування для нас, з огляду на наші особливості. Дякую за змістовні консультації, отримуємо відповіді на всі питання!


Ірина


Ходимо всією сім’єю до ЛОРа в Добродій. Всі призначення в короткі терміни допомагають. Дякую!


Олена


Відвідала в вашій клініці лікаря гінеколога і маю бажання залишити коментар. Якщо маєш вже багато досвіду у спілкуванні і відвідувані часних центрів і їхніх лікарів, бо маю хронічні захворювання. Прийшла до Вас по рекомендації знайомої і не пошкодувала. Так відверто мені ще не хотілося спілкуватися з лікарем гінекологом. Але я побачила фахівця, який невідмахується від складних пацієнтів,а напроти, намагається проникнути в усю суть проблеми. Прийом не 10 хвилин з папірцем у аптеку, а повний огляд з консультацією та діагностикою в одному кабінеті!!! Увага, компетентність лікаря та зручність прийому! Дякую лікарю, насамперед, лікування вже розпочала, вже є полегшення, а клініці бажаю зоставатись такою комфортною для кожного, кому необхідна допомога. Бажаю тільки найкращого!


Валентина


Дякуємо! Два роки всією родиною (при нагальних потребах) відвідуємо сімейний центр Добродій. Сьогодні зробили важливу вакцинацію від пневмоній ПРЕВЕНАР-13.
Поки не винайдено вакцини від covi-19 потрібно себе захистити.


Олексій


Я не можу сказати в цілому про медреформу, що і як там правильно чи ні, лікарям звичайно ж видніше, але на сьогодні з’явилася можливість укласти декларацію з нашим сімейним лікарем в Добродій, чому наша сім’я дуже рада! У деклараціях свої незаперечні переваги є, причому безоплатно. Тепер не потрібно за лікарняними листами з дружиною бігати в поліклініку, аналізи основні здати. Хороша клініка, не перший рік ходимо з сім’єю. Дякую за таку можливість! Рекомендуємо Вас своїм знайомим і друзям! З повагою, Володимир.


Володимир


Сьогодні зробив щеплення від гепатиту в цій клініці. Все сподобалося, консультацію у лікаря і огляд пройшов, зробили щеплення. Залишилися дуже хороші враження від персоналу, все чітко. Чиста і затишна клініка. Удачі вам, розвитку! І більше позитивних пацієнтів з відгуками!


Анатолій


Ходимо вже близько двох років тільки до нашого лікаря – Алли Мар’янівни! Завжди багато питань у нас а вона ніколи не втомлюється на них відповідати, ніколи не обмежує прийом, якщо хворіємо і потребуємо її допомоги. Спасибі такому доктору і всій вашій клініці! Благополуччя всім в наш непростий час!


Марина


Була на прийомі у гінеколога Марії Захарівни Дорощук, по акції, дуже задоволена залишилася прийомом. Дуже уважний огляд і призначення без розводу !. Рекомендую саму клініку, персонал і лікаря гінеколога.


Єлизавета Михайлівна


Хочу подякувати лікарям клініки за оперативність і високу якість обслуговування! Проводили щеплення доньці на дому, як і домовилися з лікарем. Все пройшло просто відмінно! Спасибі вам!


Олена


Відмінна клініка. Дуже багато вакцин, зручний графік роботи, чуйні і професійні лікарі. Особливо хочемо відзначити головного лікаря Аллу Мар’янівну. Обслуговуємося більше року.


Анатолій Шевчук


Дуже дякую Аллі Мар’янівні, за вміння слухати, за вміння допомагати, за віру в дії, за те що всі її рекомендації завжди потрапляють у ціль, дуже зручно мати і педіатра та імунолога в одній особі! Ми вдячні за вашу працю))


Марія


Відмінна клініка !!! Робили щеплення від грипу всією сім’єю, приїхали на призначений час, нас хвилин через 5 взяли. Персонал дуже уважний та ввічливий, у них європейські вакцини за прийнятною ціною.


Олена Линдюк


logowhite

Медичний центр «ДОБРОДІЙ» пропонує дітям та дорослим вакцинацію за європейськими стандартами

Наша адреса:

Україна, м.Київ, Є. Чавдар, 8
+38 (044) 337-25-77
+38 (067) 353-86-96
+38 (099) 337-25-77

Графік роботи:

пн-пт: 10:00 - 15:00
сб: 10:00 - 15:00
нд: Зачинено


Ми в інтернеті:

ЗАПИСАТИСЬ