По всем вопросам звоните по номеру:

Отзывы


Рекомендую педиатра

Оценка 5,0
04.07.2020

Записались на консультацию к педиатру Черныш Наталье Николаевне. Очень хороший, внимательный врач. Ребенка к себе расположила, осмотрела, назначила лечение и дала хорошие советы. Приемом очень довольны.

Ирина

Пугач Алла Марьяновна

Оценка 5,0
22.06.2020

Прошли профосмотр с дочкой, получили справочку (переходной клас). Выражаю благодарность нашему врачу Алле Марьяновне. Видно, что доктор с большим опытом работы. Внимательная и компетентная . Всегда предлагает эффективный и щадящий маршрут лечения для нас, учитывая наши особенности. Благодарю за содержательные консультации, получаем ответы на все вопросы!

Ирина

Рекомендую ЛОРа

Оценка 5,0
17.06.2020

Ходим всей семьёй к ЛОРу в Добродий. Все назначения в краткие сроки помогают. Спасибо!

Алёна

Гінекологія на високому рівні

Оценка 5,0
15.06.2020

Відвідала в вашій клініці лікаря гінеколога і маю бажання залишити коментар. Якщо маєш вже багато досвіду у спілкуванні і відвідувані часних центрів і їхніх лікарів, бо маю хронічні захворювання. Прийшла до Вас по рекомендації знайомої і не пошкодувала. Так відверто мені ще не хотілося спілкуватися з лікарем гінекологом. Але я побачила фахівця, який невідмахується від складних пацієнтів,а напроти, намагається проникнути в усю суть проблеми. Прийом не 10 хвилин з папірцем у аптеку, а повний огляд з консультацією та діагностикою в одному кабінеті!!! Увага, компетентність лікаря та зручність прийому! Дякую лікарю, насамперед, лікування вже розпочала, вже є полегшення, а клініці бажаю зоставатись такою комфортною для кожного, кому необхідна допомога. Бажаю тільки найкращого!

Валентина

Дякую

Оценка 5,0
10.06.2020

Дякуємо! Два роки всією родиною (при нагальних потребах) відвідуємо сімейний центр Добродій. Сьогодні зробили важливу вакцинацію від пневмоній ПРЕВЕНАР-13.
Поки не винайдено вакцини від covi-19 потрібно себе захистити.

Олексій