ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

Вакцинація проти коронавірусної інфекції

Вакцинація — це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.

Щеплення — добровільні й безоплатні.

Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.

Всі зареєстровані вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет.Записатися на вакцинацію від COVID-19

Наразі для вакцинації в Україні використовують наступні вакцини:

Coronavac

Вакцина Coronavac — це вірусна вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, яка містить інактивований (не живий «вбитий») вірус, на який наш організм реагує і  виробляє власний імунітет. Такий метод виробництва вакцин вважається «традиційним». Такого типу вакцини в Україні використовуються досить давно. По аналогії виготовляються вакцини проти поліомієліту  та проти  грипу.

1 червня 2021 року вакцина Sinovac (CoronaVac) була схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування..

Вакцина Coronavac вводять внутрішньом’язево. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів.

КОМІРНАТІ/COMIRNATY™

Вакцина КОМІРНАТІ/COMIRNATY™ — мРНК-вакцина від Pfizer/ BioNTech – це Вакцини на основі нуклеїнових кислот, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Така вакцина — це практично фрагмент нуклеїнової кислоти, що несе інформацію про вірус, тобто  код, якийй запакований в наночасточки для стабілізації. Така вакцина потрапивши  в організм, а саме в клітину, вчить організм зчитувати  інформацію і за цією «інструкцією» утворюється білок. Щось подібне відбувається, коли ми збираємо шафу за інструкцією. В результаті утворюється не збудник ( вірус), а тільки його білки, які наша імунна система впізнає як «чужі» і навчається  їх знищити. І потім, коли в організм людини потрапляє справжній збудник, імунна система вже його розпізнає і знешкоджує, не допускаючи до розвитку хвороби і її ускладнень.

Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ.

Вакцину КОМІРНАТІ/COMIRNATY™ Pfizer BioNTech від COVID-19 вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14 – 21 день.

22 лютого 2021 року вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19 зареєстровано в Україні для екстреного медичного застосування.

Які вакцини плануються для використання:

Moderna (Spikevax)

Найближчим часом Україна  отримає від Сполучених Штатів два мільйони доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії Moderna (Spikevax). Ця вакцина була створена за технологією мРНК. Spikevax містить молекулу, яка називається матричною РНК (мРНК) і передає інструкцію щодо створення білка з SARS-CoV-2, вірусу, що викликає COVID-19. Spikevax не містить самого вірусу і не може спричинити COVID-19.

Вакцина на 90 % захищає від самої хвороби COVID-19 і на 95%  дозволяє уникнути важкого перебігу хвороби.

AstraZeneca / Vaxzevria / CoviShield

Вакцина AstraZeneca (Vaxzevria /CoviShield) — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. Вакцини AstraZeneca виготовляють в Європейському Союзі, Великобританії, Республіці Корея. Вакцина, яка вироблена за ліцензією в Індії, має назву Covishield. Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС.Ефективність — 81,3% після двох стандартних доз. У вакцині AstraZeneca використовується безпечний для людини вірус, який переносить елементи вірусу SARS-CoV-2. Так вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.Вакцину AstraZeneca вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини.  Першу і другу дозу можна отримати вакциною AstraZeneca, виробленою на різних майданчиках, включно із субліцензійним виробництвом в Індії. Адже склад та технологія виготовлення вакцини ідентичні.

Вакцина дозволена до екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

logowhite

Медичний центр «ДОБРОДІЙ» пропонує дітям та дорослим вакцинацію за європейськими стандартами

Наша адреса:

Україна, м.Київ, Є. Чавдар, 8
+38 (044) 337-25-77
+38 (067) 353-86-96
+38 (099) 337-25-77

Графік роботи:

пн-пт: 10:00 - 15:00
сб: 10:00 - 15:00
нд: Зачинено


Ми в інтернеті:

ЗАПИСАТИСЬ