По всем вопросам звоните по номеру:

Статьи

Щеплення обов’язкові та рекомендовані

В нашій країні обов’язковими є щеплення проти: туберкульозу, кашлюку, дифтерії, правцю, поліомієліту, гемофільної інфекції, гепатиту В, кору, краснухи, паротиту.

Рекомендовані щеплення — не менш важливі і точно не шкідливі і не зайві, але ними держава не забезпечує населення безкоштовно . Тому вакцини проти ротавірусної, менінгококової та пневмококової інфекції, а також проти гепатиту А та вітряної віспи батьки мають придбати за власні кошти.

Медичний центр «ДОБРОДІЙ» пропонує наступні рекомендовані вакцини:

РОТАРІКС (Бельгія) для профілактики ротавірусної інфекції — краплі, які вводяться дитині перорально з 6 тижнів від народження. Для максимального захисту дитина має отримати 2 дози вакцини до введення прикорму.

Синфлорікс (Бельгія) — для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій (отити, обструктивні бронхіти, пневмококові пневмонії та менінгіти). Містить 9 видів пневмококових компонентів. Показана діткам з 6 тижнів і до 5 літнього віку. Температурних явищ практично не викликає. Можна вводити в один день з іншими вакинами.

ПРЕВЕНАР 13 (США) — як і Синфлорікс вакцина для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій (отити, обструктивні бронхіти, пневмококові пневмонії та менінгіти). Містить 13 видів пневмококових компонентів. Показана діткам з 6 тижнів і дорорслим. Температурних явищ практично не викликає. Можна вводити в один день з іншими вакинами.

Завжди готові Вам допомогти! Будьте здорові!