По всем вопросам звоните по номеру:

(044) 337-25-77 / (067) 353-86-96

Статьи

Вакцинація дітей

Дата : 10.04.2018

На фоні досить широкого вибору вакцин у багатьох батьків виникає питання, якою ж вакциною прививати дитину, щоб було якомога менше побічних реакцій?
Тут все просто: чим більше компонентів у вакцині, тим менше дискомфорту отримає дитина.

Згідно національного календаря щеплень дитина до 7 років має отримати щеплення проти:

  • кашлюку, дифтерії правцю, поліомієліту — 3 дози з інтевалом в 1 місяць, четверту через 6-12 місяців,
  • проти гепатиту В — 2 дози з інтевалом в 1 місяць, третю через 5 місяців,
  • гемофільної інфекції — 1 чи 3 дози в залежності від віку.

Тому оптимальний варіант почати вакцинацію з вакцин ІНФАНРІКС ГЕКСА ( Бельгія) або ГЕКСАКСИМ (Франція). Переносяться вакцини абсолютно однаково. Післявакцинальні реакції (підвищення температури тіла або ущільнення на місці інєкції) — сугубо індивідуальні і НЕ залежать ні від виробника вакцини, ні від кількості компонентів.

подробнее

Щеплення обов’язкові та рекомендовані

Дата : 25.04.2018

В нашій країні обов’язковими є щеплення проти: туберкульозу, кашлюку, дифтерії, правцю, поліомієліту, гемофільної інфекції, гепатиту В, кору, краснухи, паротиту.

Рекомендовані щеплення — не менш важливі і точно не шкідливі і не зайві, але ними держава не забезпечує населення безкоштовно . Тому вакцини проти ротавірусної, менінгококової та пневмококової інфекції, а також проти гепатиту А та вітряної віспи батьки мають придбати за власні кошти.

Медичний центр «ДОБРОДІЙ» пропонує наступні рекомендовані вакцини:

РОТАРІКС (Бельгія) для профілактики ротавірусної інфекції — краплі, які вводяться дитині перорально з 6 тижнів від народження. Для максимального захисту дитина має отримати 2 дози вакцини до введення прикорму.

Синфлорікс (Бельгія) — для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій (отити, обструктивні бронхіти, пневмококові пневмонії та менінгіти). Містить 9 видів пневмококових компонентів. Показана діткам з 6 тижнів і до 5 літнього віку. Температурних явищ практично не викликає. Можна вводити в один день з іншими вакинами.

ПРЕВЕНАР 13 (США) — як і Синфлорікс вакцина для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій (отити, обструктивні бронхіти, пневмококові пневмонії та менінгіти). Містить 13 видів пневмококових компонентів. Показана діткам з 6 тижнів і дорорслим. Температурних явищ практично не викликає. Можна вводити в один день з іншими вакинами.

Завжди готові Вам допомогти! Будьте здорові!

подробнее